BİZDEN HABERLER

  • ANASAYFA
  • BİZDEN HABERLER
  • All on 4 implant tekniği ile artık proteze son. !
All on 4 implant tekniği ile artık proteze son. !

All on 4 implant tekniği ile artık proteze son. !

Kayıp dişler yüzünden zorluk çeken hastalar için dental implantlar en etkin çözümdür. Dental implantlar kendi doğal dişleriniz gibi bir görüntü verecek ve fonksiyonlarını o şekilde gerçekleştireceklerdir.
Ağzında hiç diş olmayan hastalar, konuşmada ve besinleri düzgün bir şekilde çiğnemede problemler yaşarlar. Bu da diğer sağlık problemlerinin çıkmasına sebep olabilir.
Eğer gerçekten kullanımı pratik olmayan ve sürekli rahatsızlık veren takma dişleri kullanmaktan bıktıysanız, değişiklik yapmanın zamanı gelmiş demektir. “All on 4 tekniği” olarak adlandırılan ve diş hekimliğinde yeni bir çağ açan implant tekniği mevcuttur.  Bu teknikle, bir gün içerisinde komple ve kalıcı dişlere sahip olacaksınız.
Bu nedenle, bu yenilikçi teknikle, hem çok sayıda diş randevusuna gelmekten kurtulursunuz hem de kemik greftine gerek kalmaz.
All on 4 tekniği, geleneksel implant işlemleri gibi değildir. Titanyum vidalar, doğru bir şekilde çene kemiğinize kaynadıktan sonra, yerleştirildikleri yerde sonsuza kadar kalacaklardır.
Bilindiği gibi, geleneksel takma dişler, ne görüntü ne de ağızdaki konum bakımından doğal değildirler. Ayrıca, ağzınızdan kolaylıkla düşebilir ve size üzüntü ve hayal kırıklığı yaratabilir.
All on 4 dental implantlar, teknolojideki son gelişmeler kullanılarak dizayn edilmiştir. Bu yüzden, bu implantlarla, geleneksel takma dişlerin ve köprülerin yarattığı sorunların hiçbirini bir daha yaşamak zorunda kalmayacaksınız.

29-03-2018 | Okuma : 50

Tüm Haberler