KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

Merhabalar; Kliniğimiz Yalova-Çiftlikköy ilçesinde 2018 yılında açılmıştır. Kliniğimizde 2 Uzman 5 Diş Hekimi olmak üzere toplam 7 Diş Tabibi çalışmaktadır. Kliniğimizde Ortodonti Uzmanımız bulunmaktadır. Doktorlarımız; (Ortodonti Uzmanı) Doç. Dr. Erol Akın (Diş Hekimi), Pedodontist Dr. Cansu Ay (Pedodonti Uzm.), Dt. Nevzat Kürtür (Diş Hekimi), İbrahim Emrah Cesur, (Diş Hekimi) Olkan Kurt, (Diş Hekimi)  Harun Doğan, (Diş Hekimi) Merve Karaca hizmet vermektedir. Kliniğimizde; Kanal tedavisi, İmplant, Estetik Dolgular, Lamine, Zirconyum Kaplama, Porselen Kaplama, Hareketli Protezler,  (Periodontoloji) Diş Eti Hastalıkları Tedavisi, Diş Çekimi, Diş Estetiği, Ortodonti (Diş teli) Pedodonti (Çocuk Diş Hekimi) diş tedavilerini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kalitemizden ödün vermeden siz değerli hastalarımıza hizmet veriyoruz.

Sağlıklı Mutlu Gülüşler...

HİZMET KALİTEMİZ

Kliniğimiz genç ve dinamik bir ruh ile diş hekimliğinde en iyiyi arayan, araştırmacı, bilgili, diş hekimliğinde çağdaş bir tedavi anlayışının hakim olması gerektiğine inanan ve bunları uygulayan bir kuruluştur. 
Kadromuzda diş hekimliğinin tüm branşlarında en son teknoloji ve bilimsel veriler kullanılarak kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı temel prensibinizizdir. Yüksek tedavi standartlarını ilke edinip başarı ile uygulayan, hastalarımızı tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerini karşılayıp, tüm bu özellikleri ile referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olma doğrultusunda sürekli çalışmaktayız.
Hizmet kalitemizin sürekliliği ve kurumsal hedefimizi devam ettirirken, bize güvenerek sağlıklarını emanet eden hastalarımızla ilişkilerimizi en sıcak halleriyle korumaya özen göstermekteyiz. Bizim için güven ve insan faktörleri başarıya ulaşmada tam referansımızıdır.

 

26-03-2015 | Okuma : 1

Geri Dön