Dil Seçiniz
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Haberler

Ağız ve Diş Sağlığı Tedavilerimiz ile ilgili Bilgiler
24 Mart 2021, 12:42

Ağız ve Diş Sağlığı Tedavilerimiz ile ilgili Bilgiler

Diş sağlığının genel durumunun iyi ya da kötü olması kişinin bütün yaşantısını etkileyen çok önemli bir faktördür. Bu nedenle diş sağlığına çok önem verilmelidir. Diş sağlığı için öncelikle problem olması beklenmemeli, düzenli olarak kliniğimize uğrayarak diş kontrollerinizi yaptırmalısınız. Kliniğimiz Yalova diş hekimi klinikleri içerisinde verdiği hizmetler ile kendini kanıtlamış ve güven duyulan bir klinik olup hastaları ile yakından ilgilenmektedir.

DETAYLAR
İmplant Tedavisi Kimlere Uygulanabilir, Nasıl Yapılır?
24 Mart 2021, 12:40

İmplant Tedavisi Kimlere Uygulanabilir, Nasıl Yapılır?

Son teknoloji ile beraber diş tedavileri büyük bir değişim yaşıyor. Diş hekimliği son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber kişilere büyük bir destek sunuyor. Eksik olan dişler kişilere kozmetik ve sağlık açısından büyük bir problem oluşturmaktadır. İmplant tedavisi sayesinde kliniğimiz sizlere uygun fiyatlı ve özel bir tedavi planı sunmaktadır. Köprü ve protez kullanıma alternatif olarak gerçekleştirilen diş implantı kişilere özel bir tedavi şansı sunmaktadır.

DETAYLAR
Diş Teli Tedavisi Nedir?
24 Mart 2021, 12:37

Diş Teli Tedavisi Nedir?

Genetik yada herhangi bir nedenle dişlerde oluşan şekilsel bozuklukların giderilmesi amacıyla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Tamamen güvenilir ve de olumlu neticeler veren bu tedavi uygulaması ve tedavi şekilleri kliniğimiz tarafından steril ve hastaya en uygun olan yöntemle uygulanmaktadır. Çünkü yanlış bir müdahale yada hijyenik olmayan ortam pek çok sağlık sorununa sebep olmaktadır.

DETAYLAR
Ortodonti Ne Demektir?
24 Mart 2021, 12:39

Ortodonti Ne Demektir?

Ortodonti dişlerde bulunan karmaşık dizilimi düzenlemek amacıyla geliştirilmiş bir diş tedavisi yöntemidir. Tedavi için hastanın diş yapısının neden dolayı bozuk olduğunun tespiti oldukça önemli bir unsurdur. Ortodonti tedavisinde ilk olarak hastanın kafa ve çene yapısının detaylı olarak incelenmesi gerekmektedir. Bu inceleme neticesine göre hastaya en uygun tedavi yöntemi uygulanmalıdır.

DETAYLAR

4 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor