Hasta Yorumları

5/5
Yalova Gazident Diş Kliniği'nde diş teli tedavisi gördüm ve çok memnun kaldım. Doktorum ve tüm ekip çok ilgili ve profesyoneldi. Her aşamada bana detaylı bilgi verdiler ve tüm sorularımı sabırla cevapladılar. Tedavi sürecim boyunca hiçbir sorun yaşamadım ve sonuçtan çok memnunum. Herkese Yalova Gazident Diş Kliniği'ni tavsiye ederim.
anonim-kadin
Ayşe Yılmaz
5/5
Diş çekimi için Yalova Gazident Diş Kliniği'ne gittim. Çok korkuyordum ama doktorum beni rahatlattı ve işlem çok hızlı ve acısız geçti. Doktorumun ve tüm ekibin ilgisi ve nezaketi için çok teşekkür ederim. Diş çekimi ihtiyacı olan herkese Yalova Gazident Diş Kliniği'ni tavsiye ederim.
Mehmet Çelik
5/5
Yalova Gazident Diş Kliniği'nde kanal tedavisi ve dolgu yaptırmak için gittim. Doktorum ve tüm ekip çok nazik ve ilgiliydi. Tedavi sürecim boyunca herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissetmedim. Sonuçtan çok memnun kaldım. Diş problemleri yaşayan herkese Yalova Gazident Diş Kliniği'ni tavsiye ederim.
anonim-kadin
Elif Karataş
5/5
Yalova Gazident Diş Kliniği'nde diş beyazlatma işlemi yaptırdım. Sonuçtan çok memnun kaldım. Dişlerim eskisinden çok daha beyaz ve parlak görünüyor. Doktorum ve tüm ekip çok profesyonel ve ilgiliydi. Diş beyazlatma işlemi yaptırmak isteyen herkese Yalova Gazident Diş Kliniği'ni tavsiye ederim.
Berk Erdem
5/5
Yalova Gazident Diş Kliniği'nde rutin diş muayenemi ve temizliğimi yaptırdım. Doktorum ve tüm ekip çok özenli ve titiz çalıştı. Dişlerim tertemiz ve sağlıklı oldu. Herkese Yalova Gazident Diş Kliniği'ni tavsiye ederim.
anonim-kadin
Didem Özcan
5/5
Yalova Gazident Diş Kliniği'nde diş protezi yaptırdım. Protezim çok rahat ve kullanışlı. Doktorum ve tüm ekip bana protezi nasıl kullanacağımı detaylı bir şekilde anlattılar. Herkese Yalova Gazident Diş Kliniği'ni tavsiye ederim.
Mustafa Yılmaz
5/5
Yalova Gazident Diş Kliniği'nde diş implantı yaptırdım. Doktorum ve tüm ekip çok profesyonel ve ilgiliydi. Operasyon sırasında ve sonrasında herhangi bir sorun yaşamadım. Diş implantı yaptırmak isteyen herkese Yalova Gazident Diş Kliniği'ni tavsiye ederim.
Hakan Öztürk
5/5
Yalova Gazident Diş Kliniği'nde çocuklarım için diş muayenesi ve flüor uygulaması yaptırdım. Doktorum ve tüm ekip çok sabırlı ve çocuklarla çok iyi iletişim kurdular. Çocuklarım diş hekimine gitmekten hiç korkmadılar. Herkese Yalova Gazident Diş Kliniği'ni tavsiye ederim.
anonim-kadin
Eda Çakmak
5/5
Yalova Gazident Diş Kliniği'nde estetik diş tedavisi gördüm. Sonuçtan çok memnun kaldım. Dişlerim eskisinden çok daha güzel ve estetik görünüyor. Doktorum ve tüm ekip bana en uygun tedaviyi seçmemde yardımcı oldular. Herkese Yalova Gazident Diş Kliniği'ni tavsiye ederim.
anonim-kadin
Aylin Yılmazx
Nasıl yardımcı olabilirim ?