Dil Seçiniz
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

SAĞLIK TURİZMİ
Ülkemizde son yıllarda özellikle Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İngiltere ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara implant ve estetik diş hekimliği uygulamalarını başarıyla sunmaktadır.

Küresel kriz nedeniyle sağlık politikalarını değiştiren Avrupa ülkelerinin çoğu, vatandaşlarının diş tedavilerini sigorta kapsamı dışında tutuyor. Devlet ve özel sigortalar, özellikle kendi ülkelerinde yapılan yüksek maliyetli diş protezleri ve diş implantları varsa, protez ve implant masraflarını karşılamamaktadır. Hasta bu implant ve protezlerin maliyetini ödemek zorundadır.

Yurtdışında diş tedavi maliyetlerinin yüksek olması bu ülke vatandaşlarının diş tedavileri için İstanbul'u tercih etmelerini sağlıyor.
Sağlık turizminin hızla gelişmesi sonucunda İstanbul'a gelen bir turist, herhangi bir Avrupa ülkesinde konaklama, uçak ve diş tedavisi gibi giderlerin toplamının sadece diş tedavisi maliyetinden daha az olduğunu görmektedir. Ayrıca tarihi, coğrafi ve doğal güzellikleri anlatılmakla bitmeyen ülkemizi görme ve medeniyetler şehri İstanbul'u deneyimleme fırsatı buluyorlar.

Tedavi için yurt dışından gelen misafirlerimiz çoğunlukla; İMPLANT- Diş vidalama olarak bilinen veya diş kökü olarak adlandırılabilecek çekilen dişin yerine yerleştirilen implant tedavileri ile zirkonyum ve porselen kron köprü tedavileri için gelmektedir. Estetik ve sağlıklı bir gülüşün çok önemli olduğu hayatımızda diş beyazlatma ve gülüş tasarımı hastaların en çok tercih ettiği bir diğer uygulamadır. Porselen diş üretimindeki gelişmeler, ağrısız, sağlıklı ve gerçeklerinden ayırt edilemeyen estetik dişlere kavuşmayı kolaylaştırmaktadır.

Sağlık turizminde asıl olan tedavidir. Diğer konaklama ve tatil imkanları, hastalarımızı tedavi sürecinde rahat ettirmek ve boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla düzenlenen organizasyonlardır. Önceliğimiz yurtdışında bulundukları ülkedeki bir diş kliniğinde PANORAMİK röntgen filmi çektirerek info@gazident.com adresine mail atmaktır. maliyeti ve süresi. Ortaya çıkan tabloya göre ya paketlerimizden birini seçerek ya da kendisinin düzenleyeceği bir programla tedavi sürecini başlatır.

TR YÖNETİM KURULU

TÜRKİYE İŞ BANKASI

TR 48 0006 4000 0012 5090 1331 69