All-On-Four

All-On-Four

Çiğneme, konuşma, tat alma ağrı ve görünüş sebebiyle zamanla kaybolan dişlerin yerine titanyum vida mekanizması ile yeniden onarılılması için kullanılan yöntemlerden biri implanttır. Ancak bunların dışında hiç dişi olmayan ya da yakında tamamen dişsiz kalması ihtimali olan hastalarda Gazident kliniğimizde, All-on-four tedavisi uygulamaktayız. All-on-four Hiç dişi olmayan hastalarda kemik eklemesi ve kemik yetersizliğinden dolayı ileri cerrahi yapılması gereken durumları ortadan kaldırmak için uygulanan pratik ve etkili tedavi yöntemidir.

All-on-four tedavi konsepti cerrahi operasyonla aynı günde 4 -6 implant üzerine sabit tam çene protetik restorasyonun yapıldığı tekniktir. Gazident kliniğimizde fonksiyon, estetik, tat, konuşma ve özgüven dikkate alınarak hasta memnuniyeti sağlayacak şekilde yol izlenir.


All-on-four tedavisinde klasik implantlardaki titanyum vida mekanizması kullanılmaktadır. İmplant tedavisinde  dişini kaybetmiş  hastaya  çenede kayıp dişlerin yerine konmak üzere 7 ya da 10 implant kullanılır fakat bu yeni teknikle sadece 4 implant yeterli olmaktadır. All-on-four ile tedavi  süreci ile birlikte işlemler zamansal olarak çok kısa sürelere indirilmektedir. Bununla birlikte kısa bir sürede sağlıklı bir ağız yapısına kavuşabilirsiniz.

Avantajlar

Memnuniyet Garantisi

Danışma Talebi