İmplant Tedavisi

İmplant Tedavisi

İmplant tedavisi zorlu diş problemlerinizde sizlere kesin ve uzun vadeli çözümler sunar. Zarar gören yahut kaybedilen dişler için ilk tercih implant tedavisi olmalıdır. Misal yapılan köprü tedavilerine ne kadar özen ile bakarsanız bakın ömrü 10 yıldan öteye gidemez.  Fakat; implant tedavisi uygulanan dişler doktor kontrolünde gülüşlerinize ömür boyu eşlik eder. Eksik dişten kaynaklı damak boşluğu hastalıklara davetiye çıkarmaması kaçınılmazdır. Sağlıklı bir ağız temelinde sağlıklı dişleri barındırır. İmplant tedavisi sizlere gülümsemenizin altındaki sağlıklı damak ve dişleri sunar. Protez dişler gibi ağızda yapaylık hissi yaşatmak ile birlikte, eksik dişten kaynaklı yanak çökmesi, dudak yassılığının çözümü olan implant tedavisi çevrenizde özgürce gülümsemenin özgüvenini yaşatır. Gazident kliniğimizle iletişime geçip implant tedavisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avantajlar

Memnuniyet Garantisi

Bize ihtiyacınız olduğunda yardım etmek için buradayız.

Diğer sorularınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz..

  • Kliniğimizde bazı hastaların diş implantına alışması sürecine bakılarak bu süreçte biraz beklenebilir. Bundan dolayı implant uygulandıktan sonra üzeri protezle kapatılmaz ve tedavi bir sonraki seansa ertelenebilir. Bu gibi ertelemelerde kontroller düzenli olmalıdır. Hastanın kendini hazır hissettiği zaman tedavi gerçekleştirilir.
  • Genellikle 30-60 dakika arasında sürer. Bazı durumlarda takılan implantın adedine göre bu süre değişiklik gösterebilir.

Danışma Talebi